Ekumenický týden modliteb začíná ve Vrchlabí právě dnes

Dnes, tedy v pátek 19. ledna, začíná i u nás ve vrchlabí letošní Ekumenický týden modliteb za jednotu křesťanů. V rámci tohoto týdne se scházíme ke čtyřem bohoslužbám.

Tématem letošního Týdne modliteb je verš z Druhé knihy Mojžíšovy (Exodus) 15,6: Tvá pravice, Hospodine, velkolepá v síle“

V pátek 19. ledna v 18:00 budou bohoslužby v modlitebně Církve adventistů sedmého dne (Krkonošská 1480). Kázat bude br. Vladimír Hraba, farář Církve československé husitské ve Vrchlabí.

V úterý 23. ledna v 18:00 budou bohoslužby v našem sboru (Českých Bratří 112). Kázat bude P. Jiří Šlégr, farář římsko-katolické církve ve Vrchlabí.

Ve středu 24. ledna v 18:00 budou bohoslužby na faře Církve československé husitské (Krkonošská 21). Kázat bude naše farářka ses. Daniela Brodská.

Ve čtvrtek 25. ledna v 18:00 budou bohoslužby v kapli na faře římsko-katolické církve (Náměstí Míru 287). Kázat bude br. Jiří Koun, kazatel Církve adventistů sedmého dne ve Vrchlabí.