Prosíme o finanční podporu na ekologizaci našeho sboru

Za poslední rok a půl jsme si docela mákli – zateplili jsme fasádu, zbavili jsme se při vytápění hnědého uhlí, vyměnili jsme většinu oken a chystáme se na instalaci fotovoltaických panelů. To všechno nás přišlo na 2,8 milionu korun.

Sháněli jsme podporu, odkud to šlo a moc děkujeme naší Českobratrské církvi evangelické, Nadaci ČEZ i sesterské německé církvi. Spoustu peněz se nám už podařilo dát dohromady mezi sebou. Ale pořád nám asi 10 % částky chybí.

TAK MOC PROSÍME O POMOC I VÁS

Děkujeme za jakýkoli finanční dar, kterým nás můžete a chcete podpořit na č. účtu 130 183 8389 / 0800 (můžete použít i QR kód na obrázku a jen upravit částku).

Na požádání vám velmi rádi vystavíme potvrzení o daru pro účely vyúčtování daně z příjmu.

Kontaktujte nás na e-mailu vrchlabi@evangnet.cz.

I díky vám tak bude náš sbor stabilnější, naše uhlíková stopa menší a vrchlabské ovzduší čistší. Moc děkujeme! 💚

 

Comments are closed.