Co se děje v říjnu v evangelických Krkonoších?

Neděle 3. října, 9:00, Vrchlabí, evangelický sbor – bohoslužby Díkčinění s vysluhováním večeře Páně

Neděle 17. října, 9:00, Vrchlabí, evangelický sbor rodinné bohoslužby pro všechny generace, tentokrát také se křtem malé Florentinky

Neděle 17. října, 14:30 – 17:00, Libštát, evangelický kostel – sborová slavnost k 240. výročí tolerančního patentu. Pozvánka s podrobnou informací o programu zde.

Úterý 19. října, 17:30, Vrchlabí, evangelický sbor – Hovory – setkání pro všechny zájemce z našich krkonošských sborů, zváni a vítáni jsou všichni, i mimo církev

Pátek 22. října – neděle 24. října, Křížlice, býv. Evangelická škola – společná krkonošská víkendovka na téma „Kdo je učedník…?“ Přihlášky do 10. října!

Sobota 23. října, 18:00, Strážné, evangelický kostel koncert Antikvartet Dušana Vančury. Vstupné 250 Kč.