Na každý den i Evangelický kalendář pro rok 2019 už jsou k mání

Do sboru už dorazily oblíbené publikace Na každý den 2019 a Evangelický kalendář 2019. Jsou k mání za 125 Kč (Evangelický kalendář), respektive za 120 Kč (Na každý den). Plaťte prosíme u službu konajícího presbytera.

Na každý den 2019 obsahuje biblické verše pro každý den nadcházejícího roku se souvisejícími biblickými úvahami našich farářů a kazatelů.

Evangelický kalendář 2019 obsahuje zamyšlení pro každý měsíc roku 2019 od evangelických farářů, kazatelů, presbyterů i laických členů a přátel naší církve. Součástí publikace je také kalendárium s vyznačením významných dat, třeba narození či úmrtí důležitých osobností církve, víry či kultury. Součástí knížky je také schematismus naší církve, včetně důležitých kontaktů.

Na každý den a Evangelický kalendář pro rok 2019